biuro@musicandyou.pl | +48 575 866 927
biuro@musicandyou.pl | +48 575 866 927

Barbara Ułanowska – SKPRZYPCE / ZAJĘCIA GORDONOWSKIE DLA DZIECI DO 3 ROKU ŻYCIA

Posted on

Naukę gry rozpoczęła w wieku 6 lat w Szkole Muzycznej I Stopnia w Zamościu u prof. Krzysztofa Stopy. Wielokrotnie była stypendystką Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci. Sukcesy na konkursach przyczyniły się do podjęcia nauki u prof. Zenona Brzewskiego.
Naukę kontynuowała w warszawskim Liceum Muzycznym im. Karola Szymanowskiego u prof. Janusza Kucharskiego, następnie u prof. Jana Staniendy, a studia w Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina u prof. Jana Staniendy oraz prof. Marii Słubickiej-Podejko. Studiowała także rok na wydziale Wychowania Muzycznego – specjalizacja dyrygentura chóralna. Wielokrotnie uczestniczyła w Międzynarodowych Kursach Muzycznych im. Zenona Brzewskiego w Łańcucie. Brała również udział w wielu innych kursach i szkoleniach pedagogicznych, m.in. z zakresu kinezjologii edukacyjnej Metodą Dennisona, w Studium Wychowania Muzycznego Carla Orffa, w warsztatach bajkoterapii, NVC (porozumienie bez przemocy). Ukończyła wakacyjny kurs nauczania Metodą Gordona.
Uczestniczyła także w warsztatach dramy dla dzieci, mazurków oraz w klasie skrzypiec indyjskich u Mistrzyni Dr Jotsny Srikanth oraz skrzypiec jazzowych na Urbanator Days. Posiada uprawnienia pedagogiczne oraz Akredytację Centrum Rozwoju Uzdolnień Metodą Suzuki. Od lat prowadzi zajęcia umuzykalniajace dla dzieci od roku do 7 lat.
Koncertuje w różnych zespołach jak np. Beltaine improved, The heart of spiral. Jest mamą dwóch pięknych córek.

signature
Previous
Karolina Chlipała-Dobosz – SKRZYPCE/GORDONKI