biuro@musicandyou.pl | +48 575 866 927
biuro@musicandyou.pl | +48 575 866 927

Koncerty Pillow Corner Concerts

KONCERTY 2022

Serdecznie zapraszamy na kameralne, niedzielne, letnie koncerty z lampką wina z małopolskiej winnicy Janowice!

22 maja – Jakub Tuszyński (więcej o Artyście: https://chopin.nifc.pl/pl/chopin/osoba/7672) i jego uczennice, laureatki międzynarodowych konkursów pianistycznych Nene Yamagishi, Zifei Ning wykonają recital złożony z najpiękniejszych utworów muzyki klasycznej, w programie m.in. Beethoven i Chopin. Zapraszamy na godzinę 18:00.

29 maja – Katarzyna Sylla Dźwiękoczułość – relaksujący koncertu z misami tybetańskimi, zestawem mis kryształowych, gongiem wietrznym i kilkoma muzycznymi niespodziankami. Zalecane wzięcie maty, poduszki dostępne na miejscu. Ilość miejsc ograniczona! Zapraszamy na g.17:00 i 19:00. WYDARZENIE DLA DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY.
Katarzyna Sylla – skrzypaczka i wokalistka. Autorka piosenek i utworów instrumentalnych. Działa jako muzyk sesyjny, koncertowy, dużą część życia brała udział w projektach orkiestrowych. Ogromną część jej działalności zajmuje edukacja muzyczna – tworzy warsztaty, koncerty, zajęcia dla dzieci i dorosłych, uczy gry na instrumentach. To, że muzyka porusza duszę wie i czuje od zawsze, głębokie zainteresowanie fizycznego oddziaływanie na ciało i umysł, temperacja i zależności między częstotliwościami są pasją Kasi. Podróżuje do wnętrza i po świecie – i ze wszystkich wypraw przywozi cenne inspiracje!

12 Czerwca – Rafał Mokrzycki (więcej o Artyście: http://www.rafalmokrzycki.com/en/) ponownie zawita do Music and You. W programie recitalu najpiękniejsze te mniej i bardziej znane nokturny (utwory nocy) Chopina, Respighiego i nie tylko. Zapraszamy na g.18:00.

26 Czerwca – Tomasz Betka (więcej o Artyście: http://tomaszbetka.com/) zachwyci publiczność autorskimi utworami z albumów Miniatures i The World We Live In na fortepian solo. Utwory są utrzymane w klimacie muzyki filmowej. Wspaniałe przeżycia gwarantowane! Koncert o godzinie 19:00.

Music and You, ul.Wołodyjowskiego 33 sala duża

Po koncertach zapraszamy na rozmowy z Artystami i lampkę wina – o winie, historii winnicy Janowice i festiwalu muzycznym organizowanym w lecie na wzgórzu winnicy oraz odradzającym się szlaku win w Polsce opowie Karolina Chlipała-Dobosz

https://www.winnicajanowice.pl/
https://www.vitismusicsfera.pl/