biuro@musicandyou.pl | +48 575 866 927
biuro@musicandyou.pl | +48 575 866 927

Letnie Półkolonie Artystyczne 2022

„Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów” – Pitagoras

Zapraszamy dzieci w wieku 5-11 lat na przygodę ze sztuką podczas kolejnej edycji legendarnych już Letnich Półkolonii Artystycznych w naszej Szkole 
25-29 LIPCA i 8-12 SIERPNIA!
W programie: Warsztaty muzyczne, plastyczne i teatralne – również na świeżym powietrzu, a także nagranie spektaklu muzycznego!

Podczas zajęć wyruszymy w wyjątkową podróż z MATKĄ NATURĄ W MUZYCE 🙂
Nie zabraknie też rytmicznych zabaw ruchowych wraz z elementami kształcenia słuchu, kompozycji pięknych piosenek oraz zadań plastycznych i improwizacji teatralnej!


Zapisy przyjmujemy drogą mailową: biuro@musicandyou.pl, w zakładce ZAPISY ONLINE (Letnie Półkolonie Artystyczne) oraz osobiście na recepcji w Szkole 🙂 
Informacje: 575-866-927 

Zajęcia będą trwały od poniedziałku do piątku (25-29.07) w godz. 9:00-17:00 (zbiórka od 8:30) z wyżywieniem (obiad, napoje, zdrowe przekąski owocowo-warzywne), ubezpieczeniem i opieką doświadczonych Wychowawców.

Regulamin:
Koszt: 899 zł
Rabaty: Rodzeństwo: drugi Uczestnik Półkolonii 10%
Potwierdzenie przyjęcia Uczestnika na listę następuje po uiszczeniu opłaty.
W razie rezygnacji z Turnusu 1 do 15 lipca Rodzic otrzymuje 100% zwrotu opłaty, po 15 lipca 50% zwrotu, po 22 lipca opłaty nie zwraca się (jedynie na podstawie zaświadczenia lekarskiego – wówczas Rodzic otrzymuje zwrot 50% opłaty na konto lub pod postacią vouchera na lekcje w Music and You Marki).
w razie rezygnacji z Turnusu 2 do 29 lipca Rodzic otrzymuje 100% zwrotu opłaty, po 29 lipca 50% zwrotu, po 5 sierpnia opłaty nie zwraca się (jedynie na podstawie zaświadczenia lekarskiego – wówczas Rodzic otrzymuje zwrot 50% opłaty na konto lub pod postacią vouchera na lekcje w Music and You Marki).
Zgłoszenie na Półkolonie jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.
Po potwierdzeniu przyjęcia na listę Rodzic jest zobowiązany przekazać Szkole wszelkie informacje nt. stanu zdrowia dziecka, tj. alergie, przeciwskazania.


Liczba miejsc ograniczona.
Opłaty należy wpłacić na konto:

Katarzyna Mróz-Borucka Pianist 
ul. Namysłowska 6c/47, 03-455 Warszawa
MBank 36 1140 2004 0000 3102 7710 5386

Plan ramowy zajęć:
od 8:30 – zbiórka
9:00 – 11:00 zajęcia muzyczne
11:00 – 11:30 przerwa na przekąskę
11:30 – 13:30 zajęcia plastyczne
13:30 – 14:30 przerwa obiadowa
14:30 – 16:30 zajęcia teatralne
16:30 – 17:00 czas wolny
17:00 – 17:15 odbiór Rodziców

INSTRUKTORZY:

Anita Anna Wasilewska – absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Dyrygentury i Wokalistyki Chóralnej, Edukacji muzycznej i Rytmiki, specjalności rytmika.
Od 7 lat prowadzi zajęcia umuzykalniające w wielu placówkach edukacyjnych. Przez dwa lata była również przewodniczącą Koła Naukowo-Artystycznego Studentów Specjalności Rytmika „ANAKRUZA”. Zajęcia prowadzi na podstawie szerokiej gamy metod, jak np. metoda rytmiki E. Jaques-Dalcroze’a, metoda C. Orffa, elementy metody kształcenia muzycznego Z. Kodaly’a, teoria uczenia się muzyki wg. Edwina E. Gordona, metoda aktywnego słuchania muzyki wg. Batii Strauss oraz elementy uzupełniające jak „metoda Lidii Bajkowskiej – Bajka o Piosence i Nutkach”. Podczas zajęć korzysta z różnorodnej literatury muzycznej tworząc własne autorskie zabawy i ćwiczenia wykorzystując muzykę poważną, ludową oraz rozrywkową. Od marca tego roku prowadzi bloga edukacyjnego „Rytmmikomania_edukacyjny blog muzyczny” skierowany do dzieci przedszkolnych, uczniów szkoły muzycznej, rodziców oraz pedagogów. Podczas Letnich Półkolonii Artystycznych prowadzi zajęcia muzyczne i plastyczne.

Aleksandra Orłowska – absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Dyrygentury i Wokalistyki Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Rytmiki, specjalności dyrygentura chóralna. Wcześniej, ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia w Białymstoku – specjalność: instrumentalistyka w zakresie gry na skrzypcach. Jako skrzypaczka bierze udział w wielu ogólnopolskich festiwalach piosenki aktorskiej m.in.: Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego, Festiwalu Reflektor w Koszalinie, Festiwalu Off Północna w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Od ponad 7 lat prowadzi zajęcia umuzykalniające oraz warsztaty muzyczne dla dzieci w wielu placówkach edukacyjnych. Dodatkowo udziela lekcji gry na skrzypcach oraz fortepianie. Na zajęciach wykorzystuje metody rytmiki C. Orffa i E. Jaques-Dalcroze’a, metodę aktywnego słuchania muzyki wg. Batii Strauss, elementy metody kształcenia muzycznego Z. Kodaly’a, teorię uczenia się muzyki wg. Edwina E. Gordona. Podczas zajęć realizuje również własne autorskie zabawy i ćwiczenia muzyczne z wykorzystaniem zarówno muzyki poważnej jak i rozrywkowej. W 2018 roku uczestniczyła w warsztatach techniki Speech Level Singing prowadzonych przez Magdę Navarrete oraz Andresa Martorell. W 2012 roku była czynnym uczestnikiem seminariów i warsztatów dla nauczycieli Wychowanie przez sztukę odbywających się na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Białymstoku.

Katarzyna Dmoch-  absolwentka PWST we Wrocławiu na wydziale aktorskim. W 2015 roku otrzymała nagrodę główną na 33 Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Po szkole brała udział w wielu niezależnych projektach teatralnych m.in.spektakl ” Przebudzenie” reż. Marty Malinowskiej  oraz spektakl w międzynarodowej grupie ,”Frankenstein”. The dream of ice and fire” reż. Ding Yiteng, który był prezentowany na Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym w Szanghaju. Od 2018 współpracuje  teatralnie z Teatrem Miejskim w Lesznie. Obecnie prowadzi zajęcia teatralne w szkółce INDIGO KIDS w Warszawie. Poza aktorstwem rozwija się wokalnie. Podczas Letnich Półkolonii Artystycznych prowadzi zajęcia tealtralne.

Wspomnienia z poprzednich edycji 2020: